Peter Dahl färglitografi "Frö"

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Peter (född 1934): "Frö", signerad Peter Dahl, 119/250, färglitografi, bladmått 81x 57 cm,

255036

2014-07-07