Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAHL, Peter (född 1934): "Frö", signerad Peter Dahl, 119/250, färglitografi, bladmått 81x 57 cm,
255036
2014-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här