Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, fanér i mahogny, utfällbar skiva, dragskivor för ljusstakar, inredning med spelplaner, höjd ca 77, 88x42+42 cm

Skador och lagningar, en skruv saknas

255077

2014-07-07