Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BODÉN, Carl-Erik (född 1909): Interiör med trappa, signerad och daterad CE Bodén -54, olja på duk, 125x98 cm
Ytslitage, krackeleringar och mindre färgbortfall.
255092
2014-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här