Byrå
2014-07-07
255122
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, profilerad och konturerad skiva av sten, fanér i bl a rot, intarsia, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd 78, 84x47 cm, nyckel finns
Slitage, smärre skador