Matbord Alvar Aalto

Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto
Matbord Alvar Aalto

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, björk, Alvar Aalto för Artek, bordsskivan med röd laminat, höjd ca 71, 76x121 cm

Bruksslitage, bordsskivan med ytskador

255148

2014-07-07