Karmstolar England

Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England
Karmstolar England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, England, fanérade i mahogny, stoppade sitsar och ryggar i rött läder, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

255151

2014-07-10