Nintendo 1980-tal

Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal
Nintendo 1980-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NINTENDO, 8 bts, 1980/90-tal, med två handkontroller, "The Legend of Zelada", "Les Schtroumpfs", "Top Gun", "Rad Racer", "Mach Rider", "Ice Climber", "Super Mario", Bros 2", "Super Mario Bros 3"

Bruksslitage, ej funtionstestat 1980/90-tal

255158

2014-07-08