Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, fot i svärtat trä, grönlackerad skärm, höjd 45 cm
Bruksslitage
255160
2014-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här