Bordslampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, fot i svärtat trä, grönlackerad skärm, höjd 45 cm

Bruksslitage

255160

2014-07-08