Oljemålning från sekelskiftet 1800

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Militär i uniform, olja på duk, 75x62 cm

Dubblerad, dukskador

255165

2014-07-08