Adja Yunkers färgträsnitt
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): "Ostia, Antica IX. Roma", signerad och daterad -55, numrerad 2/5, färgträsnitt, ca 90x53 cm
Ur passepartout, gulnader, tejprester, ej examinerad ur ram
255180
2014-07-09