Fredrik Isberg akvarell
2014-07-08
255182
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1909): "Johannes Klockstapel", monogramsignerad FI, akvarell, ca 15,5x10 cm