Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BOCK, Adolf (1890-1968): Sjöslag, signerad och daterad Adolf Bock 1965, olja på duk, ca 72,5x108 cm
Fläckar, krackeleringar
255192
2014-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här