Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BOCK, Adolf (1890-1968): Sjöslag, signerad och daterad Adolf Bock 1965, olja på duk, ca 72,5x108 cm

Fläckar, krackeleringar

255192

2014-07-08