Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets andra hälft, patinerad metall, kvinna uppbärandes kruka, höjd ca 60 cm
En hand med lagning.
255196
2014-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här