Lennart Landqvist färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 37/72, 79x68 cm

255221

2014-07-08