Lennart Landqvist oljemålning

Lennart Landqvist oljemålning
Lennart Landqvist oljemålning
Lennart Landqvist oljemålning
Lennart Landqvist oljemålning
Lennart Landqvist oljemålning
Lennart Landqvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

LANDQVIST, Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -91, olja på duk, 107x97 cm

255225

2014-07-08