Arne Nyman måleri
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NYMAN, Arne, (1918-87): (7 st) Porträtt av Lil Yunkers, Stilleben, Landskap samt Figurkomposition, delvis monogramsignerade AN, bla 1940-tal, olja, blandteknik och tusch, varierande mått
Skador
255278
2014-07-09