Soffa Carl Malmsten
Vollendet
2014-07-09
255367
| Höchstes Gebot | 9 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SOFFA, 1900-tal, Carl Malmsten, klädsel i blå plysch, stomme i trä, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, längd 202 cm
Slitage