Väggskulptur av Jan Naliwajko

Väggskulptur av Jan Naliwajko
Väggskulptur av Jan Naliwajko
Väggskulptur av Jan Naliwajko
Väggskulptur av Jan Naliwajko
Väggskulptur av Jan Naliwajko
Väggskulptur av Jan Naliwajko

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Objekt, väggskulptur på plexiglas, signerad och daterad I. Naliwajko 1985, total höjd 49x33 cm

Smärre färgbortfall

255388

2014-07-09