Figuriner Meissen

Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 3 st porslin, Meissen, Tyskland, omkring 1900, i form av putti resp flicka i historicerande dräkt, höjd ca 13 cm

Omfattande lagningar och skador

255396

2014-07-08