Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ med marmorskiva, 1800-tal, rokokostil, höjd 85, 90x46 cm

Renoverad och kompletterad, delvis äldre delar, fanerskador, nyckel saknas

255420

2014-07-09