Skulptur av Willy Gordon

Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon
Skulptur av Willy Gordon

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GORDON, Willy (1918-2003): Stående modell, signerad och daterad Willy Gordon Capri-58, terracotta, höjd 52 cm

Smärre slitage

255428

2014-07-09