Bogträn allmogemålade
2014-07-09
255429
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOGTRÄN, 1 par, allmoge, 1800-tal, skuren och målad dekor, längd 62 cm vardera
Skador