Johan Christian Berger hans krets olja

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGER, Johan Christian, hans krets, 1800-talets mitt: "Segelfartyg i Antwerpens hamn", olja på duk, 108x143 cm

255431

2014-07-15