Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 3 st, 1800-tal, porträtt av bl a Frun Schröderheim, en ram i delvis förgylld mässing krönt av genombruten rosett, totallängd ca 5,5-9 cm
Slitage
255433
2014-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här