Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 3 st, 1800-tal, porträtt av bl a Frun Schröderheim, en ram i delvis förgylld mässing krönt av genombruten rosett, totallängd ca 5,5-9 cm

Slitage

255433

2014-07-08