Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FRIE, Peter (född 1947): "Klippor", signerad Frie, olja på duk, ca 66,5x81 cm
Zustandsbeschreibung
255435
2014-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner