Peter Frie oljemålning

Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FRIE, Peter (född 1947): "Klippor", signerad Frie, olja på duk, ca 66,5x81 cm

Zustandsbeschreibung

255435

2014-09-08