Sigvard Bernadotte litografier

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (4) "Spelkort", signerade och numrerade, 83-84, färglitografier, ca 38x25 cm

Glasskador, gulnader

255445

2014-07-07