Aly ben Salem oljemålning

Aly ben Salem oljemålning
Aly ben Salem oljemålning
Aly ben Salem oljemålning
Aly ben Salem oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Tjädrar, signerad Ali Ben Salem, olja på glas, ca 26x34 cm

255456

2014-07-09