Jugend fåtölj

Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj
Jugend fåtölj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, ek, 1900-talets första hälft, jugend, justerbart ryggstöd

Sprickor och slitage

255477

2014-07-10