Aftonväska med börs i silver

Aftonväska med börs i silver
Aftonväska med börs i silver
Aftonväska med börs i silver
Aftonväska med börs i silver
Aftonväska med börs i silver
Aftonväska med börs i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFTONVÄSKA samt BÖRS, silver, 1900-talets första hälft, aftonväska med invändigt tyg, utfällbar börs, totalvikt ca 283 g

Börsen monogramsignerad HL

255486

2014-07-10