Spegellampett rokokostil

Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, ca 65x51 cm

255487

2014-07-10