Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): "Der Gouverneur auf reisen", signerad, olja på pannå, 31x48 cm
255490
2014-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här