Adolf Baumgartner-Stoiloff olja

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): "Der Gouverneur auf reisen", signerad, olja på pannå, 31x48 cm

Kuntoraportti

255490

Päivämäärä:

2014-07-10