Adolf Baumgartner-Stoiloff olja
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): "Der Gouverneur auf reisen", signerad, olja på pannå, 31x48 cm
Kuntoraportti
255490
Päivämäärä:
2014-07-10