Svenskt tenn bägare

Svenskt tenn bägare
Svenskt tenn bägare
Svenskt tenn bägare
Svenskt tenn bägare
Svenskt tenn bägare
Svenskt tenn bägare

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, 2 st, tenn, 1900-tal, Firma Svenskt tenn, höjd ca 12 cm

Buckla vid fot, slitage

255492

2014-07-10