Marie Louis Janssens oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSSENS Marie Louis (1854-1930), Marint motiv, olja på pannå, signerad Marie Janssens, 37x46,5 cm

255499

2014-07-10