Koppar Kina

Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 5 st, emalj, Kina, 1800-tal, dekor av polykroma blommor mot blå fond, höjd 4, diameter 5,5 cm

Smärre nagg och sprickor

255510

2014-07-10