Matbord, Karl Johan av stockholmskvalitet
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
MATBORD, Karl Johan av stockholmskvalitet, fanerat med mahogny, sarg med pärlstav, svarvade, profilerade ben med hjultrissor, tio iläggsskivor av furu och björk, höjd 76, totallängd 553 x 144 cm
slitage, smärre lagningar
255511
2014-09-08