Matbord, Karl Johan av stockholmskvalitet

Klubbat för:

28 000 SEK

35 000 SEK

MATBORD, Karl Johan av stockholmskvalitet, fanerat med mahogny, sarg med pärlstav, svarvade, profilerade ben med hjultrissor, tio iläggsskivor av furu och björk, höjd 76, totallängd 553 x 144 cm

slitage, smärre lagningar

255511

2014-09-08