Oljemålning Arthur Bianchini
2014-07-10
255525
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Sandhamn, signerad Arthur Bianchini, olja på panå, 29x41 cm