Oljemålning Fredrik Christian Kiaerskou

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KIAERSKOU, Fredrik Christian Jacobsen (Danmark 1805-1891): Landskap, signerad och daterad FC Kiaerskou 1873, olja på duk, 39x56 cm

Krackelyr, lagning

255529

2014-07-10