Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KIAERSKOU, Fredrik Christian Jacobsen (Danmark 1805-1891): Landskap, signerad och daterad FC Kiaerskou 1873, olja på duk, 39x56 cm
Krackelyr, lagning
255529
2014-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här