Stenurna

Stenurna
Stenurna
Stenurna
Stenurna
Stenurna
Stenurna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, sten, 1900-tal, bukig form med rund fot, höjd 42 cm

Smärre nagg

255539

2014-07-10