Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): Motiv från Hagaby, Öland, signerad och daterad Lödström-55, olja på pannå, 25x36,5 cm

255548

2014-07-11