Gösta Werner oljemålning

Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): Till havs, signerad Gösta Werner, olja på duk, 53x47 cm

Uppfodrad

255551

2014-07-11