Jan Miense Molenaer tillskriven

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JAN MIENSE MOLENAER (Holland 1609/10-1668, tillskriven): Kroginteriör,
olja på pannå, 47 x 63,5 cm

Attributed to. Oil on panel. Ytskador

255554

2014-07-12