KG Nilson färgserigrafi

KG Nilson  färgserigrafi
KG Nilson  färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSON K.G (född 1942): Röd flagg, signerad och daterad KG Nilson 1977, 57/160, färgserigrafi, ca 93X53 cm

Saknar glas, ytmärken

255579

2014-07-11