Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILSON K.G (född 1942): Röd flagg, signerad och daterad KG Nilson 1977, 57/160, färgserigrafi, ca 93X53 cm
Saknar glas, ytmärken
255579
2014-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här