Britta Kjellgren oljemålning

Britta Kjellgren oljemålning
Britta Kjellgren oljemålning
Britta Kjellgren oljemålning
Britta Kjellgren oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJELLGREN JÄGER, Britta (född 1968): "Jag uppfattar när jag vaknar", a tergo signerad och daterad Britta Kjellgren 2002 / 2003, olja på duk, ca 189x234 cm

Smärre färgbortfall

255586

2014-07-11