Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KJELLGREN JÄGER, Britta (född 1968): "Jag uppfattar när jag vaknar", a tergo signerad och daterad Britta Kjellgren 2002 / 2003, olja på duk, ca 189x234 cm
Smärre färgbortfall
255586
2014-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här