Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELEANDER Ruben (född 1931): Glimt av havet, signerad Heleander, olja på duk, ca 100x78 cm
Mindre rispa i nedre vänster hörn
255594
2014-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här