Guldkors 1880-tal

Guldkors 1880-tal
Guldkors 1880-tal
Guldkors 1880-tal
Guldkors 1880-tal
Guldkors 1880-tal
Guldkors 1880-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORS/HÄNGE, 18 k guld, med pärlor, Malmö1880, GD&Co, höjd 7 cm, vikt ca 3,7 g

Smärre bucklor

255602

2014-07-11