JE Franzén litografi

JE Franzén litografi
JE Franzén litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 80/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm, oramad

255610

2014-07-12