Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, delvis förgylld, 126x64 cm

Slitage och skador

255630

2014-07-11